Naši trenéři

Sem vložte podnadpis

Ahoj já jsem Lucka. Sportu se věnuji již d malička a teď si bez něj svůj život nedokážu představit. 12 let jsem dělala sportovní aerobic a nyní se snažím své zkušenosti předat i dětem. Začínala jsem s trénováním dětí aerobicu a sportovní přípravky a nyní trénuji i dospělé.

Mým hlavním cílem je, aby si klient vybudoval pozitivní vztah ke sportu a trénink ho bavil. 

Ahoj, já jsem Lukáš a je mi 19let. Sport a cvičení tvoří dlouhou část mého života. Do světa cvičení jsem se dostal v 15 letech a od té doby se snažím zlepšovat sám sebe a chci v tom pomoct i Vám, S lidmi v posilovně pracuji už necelé 2 roky a rád vám pomůžu s realizováním vašich cílů.


Ahoj, mé jméno je Matěj Bodlák. Sport a pohyb je nedílnou součástí mého života. Od útlého věku se věnuji fotbalu a díky tomu jsem poznal jak funguje mé tělo, jeho potřeby , ale i slabiny. Prošel jsem si několika zraněními a to mě přivedlo k individuálnímu tréninku. Zaujalo mě to natolik, že jsem se rozhodl v tomto oboru rozvíjet a předat své zkušenosti ostatním. Baví mě vidět klienty, jejich nadšení, progres, výsledky a spokojenost se sebou samými. To je mým hnacím motorem v další práci a posouvat klienty k jejich vytyčenému cíli. Věřím, že " ve zdravém těle, zdravý duch " .

Moje krédo : s úsměvem nejdál dojdeš .

Jan Knobloch

Ahoj, já jsem Honza. Sport miluji a věnuji se mu již od útlého dětsví. Nejprve jsem se věnoval fotbalu kde se mi povedlo strávit pár let na profi úrovni. Poté jsem přešel na úroveň amatérskou fotbalu a s tím jsem začal trénovat ve fitness. Hodně se zajímám o funkčnost lidského těla a překonávání jeho limitů. Dnes působím na fitness scéně již 11 rokem a jsem rád,že klienti,kteří se mnou začali cvičit před lety, stále cvičí. Ať už se mnou nebo sami,ale pohyb pro ně zůstal přirozenou součástí jejich života.

Moje krédo je : Ať jsi profík nebo začátečník...musíš se na každý trénink těšit a odcházet z něj sice unavený,ale štastný a spokojený.

e-mail: jknobloch@seznam.cz

tel:   775  108 123